Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Aşkların En Güzeli 15. bölüm (06/11/2015)

Fırat’ın açıklamasıyla dünyası alt üst olan Zeyno, büyük bir hayal kırıklığına uğrar ve Fırat’ı terk eder. Cemil’in Zümrüt’ten aldığı parayı kaybetmesi, Mansur’un konuya el atmasıyla bir çözüme ulaşabilecek midir? Kendisini istemeye gelenin Yusuf olmadığını gören Müjgan’ın tüm hayalleri suya düşer.Ekrem’in Şule ile hesaplaşması olaylara son noktayı koyar. Şule, Selçuk’a bir itirafta bulunur. Duygusal olarak kendisinden etkilenmeye başlayan Şule’nin tavırlarından rahatsız olan Yusuf, ona sert bir dille gerçekleri hatırlatır.

Fırat’ın açıklamasıyla dünyası alt üst olan Zeyno,  büyük bir hayal kırıklığına uğrar ve Fırat’ı terk eder. Cemil’in Zümrüt’ten aldığı parayı kaybetmesi,  Mansur’un konuya el atmasıyla bir çözüme ulaşabilecek midir?  Kendisini istemeye gelenin 

Yusuf olmadığını gören Müjgan’ın tüm hayalleri suya düşer.Ekrem’in Şule ile hesaplaşması olaylara son noktayı koyar. Şule, Selçuk’a bir itirafta bulunur.  Duygusal olarak kendisinden etkilenmeye başlayan Şule’nin tavırlarından rahatsız olan Yusuf,  ona sert bir dille gerçekleri hatırlatır.

Video Tarihi: 07.11.2015
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil