Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Aşkların En Güzeli 16. bölüm (09/11/2015)

Zeyno ayrılığın üzüntüsünü derinden yaşarken, Selin’e bir an önce gerçeği açıklamak isteyen Fırat uygun zamanı kollamaktadır. Yusuf, Müjgan’a talip olan Metin’le yüzleşir. Kaybedilen paranın peşine düşen Mansur ve Cemil sonunda aradıkları isme ulaşırlar. Ekrem’in oyunun kurallarına göre hareket etmediğini gören Selçuk çileden çıkar. Ölen kocasının ardından ilk kez kendini bu denli mutlu hisseden Şule, Yusuf’a olan hislerini ablası Ceyda ile paylaşır. Sevgilisinin kendini aldattığından şüphelenen Selin, Zeyno’dan yardım ister. Ancak Zeyno’yu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Zeyno ayrılığın üzüntüsünü derinden yaşarken, Selin’e bir an önce gerçeği açıklamak isteyen Fırat uygun zamanı kollamaktadır. Yusuf, Müjgan’a talip olan Metin’le yüzleşir. Kaybedilen paranın peşine düşen Mansur ve Cemil sonunda aradıkları isme ulaşırlar.

Ekrem’in oyunun kurallarına göre hareket etmediğini gören Selçuk çileden çıkar. Ölen kocasının ardından ilk kez kendini bu denli mutlu hisseden Şule, Yusuf’a olan hislerini ablası Ceyda ile paylaşır. Sevgilisinin kendini aldattığından şüphelenen Selin, Zeyno’dan yardım ister. Ancak Zeyno’yu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Video Tarihi: 10.11.2015
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil