Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Bilgisayar oyunu yüzünden mi intihar etti?

13 yaşındaki Hakan'ın oynadığı bilgisayar oyunu sebebiyle canına mı kıydığı yoksa cinayete mi kurban gittiği Gerçeğin Peşinde'de masaya yatırıldı.

Video Tarihi: 03.08.2017
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
Neslihan Yazar 2 yıl önce
bu dünyaya yayilan ve sonu ölümle biten oyunun adi ne dir yazarmisiniz 4 üncü bölümü olan seri nin adinida bilmek istiyoruz ?
Esen Başol 2 yıl önce
04.08.2017 tarihindeki programınızda 13 yaşındaki Hakan'ın ölümüyle ilgili kuzeni Serpil babanesinin cenazeden bir kaç gün sonra gelip onlara göçünüzü toplayıp burdan gidin dediğini söylemişti. Israrla bunu babanesinin söylediğini savunan Serpil. Şimdi babaanne bunu söylediyse o zaman suçlu serpillerin ailesi, cenazeden sonra gidip onlara burdan gidin açığa çıkmadan diyosa serpil kendilerini ele vermiş olmuyo mu ??
Sedat Selçuk 2 yıl önce
Serap Paköz siz Fatma Girik yıllar önce yaptığı gibi mahallelerde program yapsanız., belki başarılı olursunuz. Orada daha çok bağıran, yırtınan, ağlayan kadınlar bulursunuz. Bu format size bir numara büyük geliyor.
Nurgül Cihan 2 yıl önce
Hande cinayeti ne oldu yaa
Fatma Gören 2 yıl önce
Analar ekrana baka baka ağladıkça sanki katiller telefon edip, ben yaptım diyecekler
Ali Tuna 2 yıl önce
Boyunuzdan büyük kanuşmayın Serap Toköz. Yakalanacaksın...falan deyip ancak katilleri güldürüyorsunuz. Hande cinayetinde çewmber iyice daraşdı, çözülmesine azkaldı dediniz, sanki rafa kaldırdınız. Katile çağrı yapacağınıza savcıya yapın. Sonunda Handan Hanım bile çileden çıktı, kendisi savcıya çağrı yaptı.