Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gerçeğin Peşinde 44. bölüm (31/07/2017)

Gerçeğin Peşinde birbirinden çarpıcı dosyalarla hafta içi her gün Serap Paköz'ün sunumuyla TV8 ekranlarında...
Video Tarihi: 31.07.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
birisi 11 ay önce
öncelikle bir pedofilin çocuğu gözüne kestirmesi, sokaktan geçerken olmaz. bunu yapan çocukların akrabalarından biri. Bu konuda yoğunlaşın lütfen. dışarıdan görünen bir çocuk için bu his beslenip takip edilemez çekinirler. en çok yakınlarında arayın bu pisliği.
dudu yıldız 11 ay önce
Bizim köyde bi sapık var. Tarlada bahçede kadınların önünde donunu indiriyo bize yardım edin
Fatma Caner 11 ay önce
İzlerken kendimi mahalle dedikodusu içinde hissediyorum. Sulu, duygu sömürüsü yapılıyor. Ekrana çıkmaktan başka niyeti olmayan, kamerayı görünce kendini paralayan insanların acılarının da, göz yaşlarının da gerçek olduğundan şüpheleniyorum.
Ali Kaya 11 ay önce
Neredeyse kendisinin çözdüğü katil(ler)in kim olduğuna herkesin inandığı Hande Cinayetini kamu vicdanını yaralarcasına rafa kaldırmış gibi görünen, bu konuda adli mercilere baskı yapmaktan korkan bir program. ‘’Madem öyleydi, neden bu işe kalkıştınız’ dedirten bir program.
Ayça Kula 11 ay önce
İlk bölümlerini beğenerek ve merakla izlediğimiz, ama Serap Paköz başta olmak üzere tüm formatıyla tamamen mahalle dedikodusuna dönüşmüş bir program. rnHiçbir ciddi ön araştırma yapılmadan, şu akrabamı (anne, abla, çocuk…vs.) diyen önüne gelenin, ciddiyeti yalnızca bağırmak olan insanların konuk edildiği bir programa dönüştü.