Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Habibe Ekinci gözyaşlarını tutamadı! Oğlunun suçlamalarına daha fazla dayanamadı...

Torunu Hakan'ın ölümüyle ilgili oğlunun sürekli kendisini suçlamasına dayanamayan Habibe Ekinci gözyaşlarına hakim olamadı.

Video Tarihi: 15.09.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 10
üye profil
Sherlock 1 yıl önce
Bağlama şekli anlamıyla olayı açıklıyor. Hastaneye rahmetli Hakanın amcası ve abisi giderken kapının onunde babanneyi gördüler mi veya kapısından gectilermi.rnBir de yeter yenGesi hakan kapıyı açarken boynunda sargı beZi ni gordumü aynı şekilde bakkal gordumü. Sargı beZi ni gerçekten cebine mı koydu ?rnLütfen bu soruları sorun
Sherlock 1 yıl önce
Rahmetli hakan a sargı beZi babanne ye verilsin diye.babannenin sargı beZi ne neden ihtiyacı varki bu açık değil. rnBabanne aşağıda olduğu biliniyor niye kendileri vermediki o da olmadi babannenin kapısından gecmiyorlarmi kendileri versin. rnDemem oki vasfını yitirmiş bir sargı beZi neden babaneye hakan vasıtasıyla verilmek istendi.rnLütfen bunlara yogunlasalim.
Sherlock 1 yıl önce
13 yaşındaki bir çocuk böyle bağlamayı aklina getirmez. Bu konularda uzman birilerinden almış İki düğüm varmiydi yokmuydu tartisildi ama düğüm değil ters yönlerde sarıldigi için düğüme gerek yoktu bu çok ama çok şeytanı bir yöntem.rnYalanlar yalanlar rnAna unsuru yani baglamayı dusunmemiz ı engelledi engelledilerrnAslında herşey gözümüzün onunde mis.
Sherlock 1 yıl önce
Şeytanı bir yöntemle kan akışı durmus. Şimdi bazı şeyler söylendi ve bunlar gözden kaçtı ki bu iddamı destekliyor 1. HastanEye vardığında çok hafif nabız varmış. 2. Beyin ölümü gerçekleşmiş 3. Yüzde morarma 4. İkinci düğüm 5. Boğuşmayı gösteren beden izlerinin olmaması 6.bilgisayarın temizlenmesi sonuc olarak nefessiz kaldığı için değil kan akışı durduğu için olmus
Sherlock 1 yıl önce
Dolayısıyla yön değiştiği noktayı düğüm denmesi ve ersinin bu noktada durmasınin nedeni bu.rnDoktorun beyin ölümü gerçekleşmiş demesi de bu yüzden beyne kan gitmesi kesilmiş. Şeytanı kötülüğün nasıl olduğunun açıklaması bu sekilde olabilir.rn13 yaşında bir cocuk bu sekilde bağlamayı aklına getirmez bu bağlama şeklini kim söyledi esas mesele bu. Cinayet olmasini dusunmemiz istenmesi de ayrı muamma.
Sherlock 1 yıl önce
Babanne dediki ikinci düğümü ben çözdüm bunun üzerine de ersin o düğüm değildi dedi evet o dugüm değil sargı beZi ni iki yönü ters yönlere olacak sekilde sarılmış ve işin şeytanı ikinci kısmı iki üç sarımdan sonra yön değiştirilmiş ve yine ters yönlere sarilmis ve bitiminde sadece düğüm yapılmadan tutturulmus.
Sherlock 1 yıl önce
Malum oyunundan talimatlar verenlerin şeytanı şekilde olume neden olacak yöntemler konusunda uzmanlastuklari belli. Bu bağlama yontemi öyle bir çocuğun aklına gelebilecek bir yöntem değil. Beyne kan akışını kesmiş buda beyin ölümünü gerçekleştirmiş. Ersine doktörün dediği gibi.basit bir baglama değil bu bağlama dan kurtulmak kolay deyil.
Sherlock 1 yıl önce
Bu bir basit bağlama olsaydı ersin hemen bunu cozerdı .rnİki yönde de esit uzunluk ta boyuna sarma yi ters yönlerden yapmışsa ki öyle söyleniyor bü ölüme neden olmuştur. Panikle kurtulmaya çalıştıkça daha sikilasacaktir. Ve bu da profesyonel bilgiyi işaret ediyor bu da malum oyundan gelen talimatı. rn
Sherlock 1 yıl önce
Babanne ben cozdum dedimi dedirnErsin ben çözdüm kalanını babanne çözdü dedim ı dedi bunu da inkar edemeler.rnAslında kimse bu bağlama olayında ki detayı goremedi göremedikrnSoyleki;rnBu bir komut olabilir
Sherlock 1 yıl önce
Sorunlar dile getiriliyör ya zannediliyorki bunlar rahmetli hakan ın ölümüyle ilgili tüm bu konusulanlar her Türk ailesinde olan şeyler hatta en zengininden en garibanina kadar her yerde aynı şeyler yaşanıyor kimse kendini farklı görüp göstermeye çalışmasın. rnGeçelim bu konuşmalar bişey ifade etmez. İntihar kimi neden rahatsız ediyor esas soru bu.