Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hakan'a ilk müdahalede bulunan sağlık görevlisinin çarpıcı açıklamaları!

Evinde ölü bulunan Hakan'a ilk müdahalede bulunan sağlık görevlisi o gün yaşananları Gerçeğin Peşinde'de anlattı...

Video Tarihi: 21.09.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
A.G 1 yıl önce
13 yaşında birçocuğu intihara zorlamak diye bir şey literatüre girdimi?
A.G 1 yıl önce
Suçu kendi üstünden atmış olmak için yapmış olma ihtimali nedir?Biz anlayamadık,Önce onu anlatta , komedimi trajedimi karar verelim.
A.G 1 yıl önce
Ya kardeşim,oyundan öldü ise,cinayet masası bu çocuğa kim oyun oynattı da sonrada cinayet süsü verip,bazı akrabalara suç atmak istedi diyemi araştıracak.Olayı karmaşaya sürükleyip komik olmayın..Oyundan öldü ise oyundan ölmüş der herkes.Mühim olan,gerçek ölüm sebebini ve gerçek şuç ve suçlu varsa onu bulmak.
Sherlock 1 yıl önce
Cinayet masası tabiki ölüme sebebiyet vereni, intihara zorlayanlari da arastiracak. Suçu kendi üstünden atmış olmak için yapmış olma ihtimalini de düşünmemek komik değil trajedi.rn
Sherlock 1 yıl önce
Cinayet susu verildiği zaman bunun kızlara ve yeter e uzanacagi ni tahmin etmiş olmalılar. rnYeter ve kizlara yapılan suçlamaların kimler tarafından yapıldığının dikkatlice incelenmesi lazim.rnBu da bizi kimlerin rahmetlı Hakanın şeytanı şekilde ölümüne neden olanlara götürecektir. Cinayet demiyorum. Oyun vb nedeniyle olduğunu düşünüyorum ama bu oyun vb şeylere kimler neden oldu.
A.G. 1 yıl önce
son yayınlanan sinema filminin konusu bu galiba,çok korkunçmuş,Allahtan gerçekten çok uzak.