Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hakan'ı son gören isim stüdyoda!

57 gün önce evinde ölü bulunan Hakan Ekinci'yi son gören isim olan Yeter, o gün yaşananları Gerçeğin Peşinde stüdyosunda anlattı.

Video Tarihi: 21.09.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
A.G 1 yıl önce
Oldu bundan sonra hiç cinayet soruşturması yapılmasın,bir sürü insan zan altında kalıyor yazık.Ölen ölmüş nasılsa boşver gitsin değilmi Ş.
Sherlock 1 yıl önce
rnDusunsune ya cinayet değilse.rnBoş yere bir sürü insan zan altında kalıyor. rn
A.G. 1 yıl önce
Düşündüm,kimse zan altında kalmasın,hiç suçlama ve araştırma yapılmasın,kimse incinmesin,gerekirse herşey gizli kalsın,en kolayı oyundan ölmüş der kurtuluruz.Haaa.pardon,çocuğu oyuna vede ölüme itenler var dimi Unutmayalım.
A.G 1 yıl önce
Hakan'a değer verip,onun anne babasının yerine,kendilerini koyabiliyorlarsa,aile bireyleri için şüpheli gibi görünmek önemli olmamalı.Her şey döner dolaşır,bir gün insanın kendi başınadır gelebilir,unutmamalı.
A:G 1 yıl önce
Yeter hanım en başından beri Hakanın ölümünün intihar olduğunu işaret eden söylemlerde bulunuyor,şimdi yenisini ekledi.halbuki intihar bulgusu fazla bile olsa,cinayet veya benzeri ölüm şekilleri mutlaka araştırılmalı.Düşünsenize ya cinayetse,Yapanın yanına mı kalsın.Bir sürü olayın faili sokaklarda normal dolaşıyor.