Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hakan'ın annesi isyan etti: 'Kimsenin doğruyu söylediğini düşünmüyorum!'

Evinde ölü bulunan minik Hakan'ın annesi Gülizar Ekinci, olay günüyle ilgili aile apartmanındaki akrabaların söylediklerine inanmadığını dile getirdi.
Video Tarihi: 17.10.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 3
üye profil
CSI 1 yıl önce
Tekrar ediyorumrn iki düğüm var demişlerdi. rnİpimsi sargı beZi yarısına kadar dolanmış sonra yön değiştirmiş bu birinci düğüm olmuş sonra dolanma devam etmiş ve bittiğinde tekrar düğüm yapılmaya çalışılmış. rnBu iki dugumu de açıklar.rnBu şeytanı yontemi kim bilebilir.rnBabanne en cok mehmet oğlunu seviyor.
A.G 1 yıl önce
Önceki programlarda Hakan'ın kapıyı vurarak açmasının, sonrada kapıyı sağlam bir şekilde düzeltmesinin zor olduğu konuşulmuştu.Yeter , doğruyu söylemiyorsa,anahtarı olmadığını vs. hepsini biliyor ,senaryoyu ona göre hazırlamış .Kim ne derse desin,çocuğun ölüm saati,ve kızların nerede olduğu çok önemli.
Sherlock 1 yıl önce
Kapı kırma yok, levhasinin çıkartılması var bunu neden anlamak istemiyorsun. rnMadem bu kadar eminler neden ersin ve özkan konudan uzaklaştırdı. rnBaldızlar neden kaçar gibi gittiler ve sonra tekrar geldiler. Baldızlar neyin unutulmasini beklediler.