Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hakan'ın ölümüyle ilgili çelişkili açıklamaların sebebi ne?

13 yaşında hayatını kaybeden Hakan'ın ölümüyle ilgili sır perdesi araştırılıyor...

Video Tarihi: 18.09.2017
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 4
üye profil
A.G 2 yıl önce
Kardeşim, amcası,yengesi,kuzeni,Hakan çay istedi,yok istemedi,zaten ramazandı. Falan,filan,falan.....Ramazan ayı boyunca 13 yaşında bir çocuk Allah'ına sığınıp oruç tutacak.Hemen Ramazan sonrası bir günde sebep ne olursa olsun intihar edecek. Sizce bu mümkünmü?
Sherlock 2 yıl önce
Kritik bir gündü yenge yeterin gördüğünü doğru gibi sanki. Cay mevzusundan dolayı. rnŞuclanan kardeslerin kendilerini temize çıkarmak için çaba sarfetmesi kadar dogal ne olabilir. Niye bu konu garipseniyor ve dahası engellemeye çalışıyorlar.rnHa bide 3 .tşort olayından sonra teyzeler kayıplara karıştı. Ses seda çıkmaz oldu. Konuşmaları aslında önemli özellikle daha otobusle gelirken katılın kim olduğu konusulmus neye istinaden.
Sherlock 2 yıl önce
Neden bağlama şekli konusulmuyörrnBeste çay isteme; Serdar lar nerden bilebilirki demekki birileri söylemiş.rnKonuşmayi yapanlar neden konuşmuyor. rnBeste çay isteme mevzu önemli hem yeteri doğrular hemde nerden geldiği belli olur. Beşten sonra eve olduğu netlesır. Şu bağlama şeklini konuşun lütfen 13 yaşındaki bır çocuk bunu bilebilirmı? rn
Sherlock 2 yıl önce
Beste çay isteme mevzusu doğru ise ki bu kadar ateşli şekilde yalanlaması doğru olduğunu gosterır. Acaba yeterin söylediği 5 te gördüğünü doğruladı içinmi bü kadar ateşli yalanlamalar var.rnEsas konuşulan abla neden konuşmuyor.