Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Kızı bilgisayar oyunlarından etkilenip intihara teşebbüs etti!

Gerçeğin Peşinde programına katılan Nevzat Hoş, kızının bilgisayar oyunlarından etkilenip nasıl intihara teşebbüs ettiğini anlattı.

Video Tarihi: 14.09.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 17
üye profil
Sherlock 1 yıl önce
Herkesi yaniltan ekinci kardeşler in arasindaki anlasmazliklar ve bunun garibsenmesi fakat bu tür anlasmazliklar herkesde mevcut kimse tersini söylemesin.rnÖyle olmasa prenses Diana ölümü hala tartışılmazdi.
Sherlock 1 yıl önce
Bir mt lik ipi bileginize sıkıca ersinin dediği gibı sarın ve bir kaç dk bekleyin ne oluyor resmen uyusma başlıyor. Babannenin llk soyledigini dogruluyör. Eğer aynı şekilde boyuna sarilirsa beyne kan gitmez bilinc kaybi olur. ve doktor da beyin ölümü gerceklesmis demiş. rnOyun vari bir şekilde boyuna sarmış veya bilinçli olarak.rn
A.G 1 yıl önce
Öyle garip bir düşünce varki,Baba Mehmet bey ailesinden intikam almak için oğlunun öldüğü günümü bekliyormuş.Aile cinayetten şüphelenmese neden cinayet desin?İntihara inansa neden intihar demesin?İntihardan suçlu çıkacak olanmı var?En mantıklısı,istemeyerek,kazara oluşmuş ölüm olabilir,kapatılmaya çalışılıyor olabilir.rn
A.G 1 yıl önce
Babaanne neden Hakan'ı ilk gördüğü anı doğru söylemesinki? Babaannenin şu andaki güç durumunu ancak ölümün intihar olması kurtarır,niye bile bile yalan söyleyip durumu güçleştirsin,çok saçma.
A.G 1 yıl önce
Madem çocuğun ölüsüne cinayet görüntüsü verilmiş deniyor, peki bunu kimin yaptığı ima ediliyor.Malum çocuğu kucağına alan Ersin.İmalar yapılırken daha açık konuşmak ve sağlam iddalar gerekiyor.Şakası yok çok suçlanan var çünki.
Sherlock 1 yıl önce
Herkesin cinayet diyebileceği şekilde bırakıldı ? Cinayet teorisi curumustur. Cinayet olmuş olsaydi intahar susu verilirdi. Ve bu kadar tartışılmazdi. Rahmetli Hakan intihar etti ama neden. Eğer bir taciz olsaydı şu ana kadar çoktan çıkardı. Bunu da eleyebiliriz. İnşallah değildir de.
Sherlock 1 yıl önce
Bunü akıl oyunları gibi bir satranç oyunu gibi oynuyorlar. Hayatları pc başında strateji oyunları ile geçenleri kucumsememek lazım. Strateji taktik hamle gibi kavramları icsellestirmisler. Hamleleri görmek ve okumak lazım. 2. Ve 3.tşort olayı bir hamleydi. Fake atmak iyi bilirler.rnBu Oyun uzadikca daha da iyi olmaya başladılar. Baya bi zaman kazandilar.
Sherlock 1 yıl önce
Apt hepsi sakliyor deniyor ama neden intihar ve ya kaza susu vermediler.rnNet şekilde cinayet belli olsun diye boylu boyunca uzattilar.rnKurguyu kuranlar zeki bu açık ama bu hata yapmadıkları anlamina gelmez ve gelmedi de.rn
Sherlock 1 yıl önce
Ersin ne diyor boylu boyunca uzanmış elleri bedene paraleldi ve ayrıca çekilerek getirilmis diyor.rnDiyelimki cinayet rncinayet oldugunu gizlemek isteyen birileri böyle bırakırmi intihar süsü vermezmi soru bu aslında. rnMadem bu kadar zamanları vardı.rn1530 da olduğu iddia edildi rn1530-1900 arasırnDediğim gibi intahara kimler neden oldu.
Sherlock 1 yıl önce
Olayın arkasindan amcalar in ve kizlarin çıkmaması kimleri rahatsız ediyor edecek. İntihar olması kimi rahatsız ediyor edecek.rnÖyle bir psikolojik baskı kurulmuş ki kimse intihar diyemiyor.rnBu baskıyı ve kurguyu kimler yapıyor tabiki rahmetli Hakanın intaharına neden olanlar.rn
Sherlock 1 yıl önce
Amcalar ve çocukları doğru söylüyor. rnBabanne en çok mehmet ı ve çocuklarını seviyor/du.rnGerçek anne gulizar ,babanne ve ersin üçgeninde rnOrn 1700-1730 arasında gulizar hanim nerdeydi.rnÖrn yeter ve kızlar ev temizliği ne kim çağırdı? ?
Sherlock 1 yıl önce
Kısaca ozetliyelim;rnBabanne eli boynunda dedi ama şimdi demiyor.rnErsin babanne tam arkamdaydi şüpheli dedi şimdi demiyör. rnBide baba var hep fırında yim dedi 30 dk lik surelerle dışarda oldüğünü kendi söyledi.
Sherlock 1 yıl önce
Şimdi kapı mevzusuna gelelim;rnHani kapıdaki tahtalar var ya rnYeter rahmetli hakan ı elini sokup açtığını görmüştü.rnErsin le yapilan canlandırmada o tahta yarım açık duruyor du.rnHani yarı açık duramazdirnHani balkondan atlanamazdırnHani hakan evden cikmazdi
Sherlock 1 yıl önce
Babanne ve ersin rnİkiniz buldunuz sizde biliyorsunuz siz nederseniz gözler oraya dönecek. rnYani demem o kirnRahmetli Hakanın rnAnnesi, babannesi ve ersin abisirnBu üçgen de bilgi kirliliği var.rnrn
Sherlock 1 yıl önce
Babanne neden haberlerde söylediği eli boynunda yi tekrar soyleyemiyor.rnBalkondan atlanabilir mi evet anladik.rnPeki arkadan ağaca biraz çıkıp sonra demir parmaklara tutunup balkona geçilebilir bu konu hiç konusulmuyör.
Sherlock 1 yıl önce
Baldızların babası daha otobusle gelirken nasıl katil amcalar dan biri demiş neye istinaden.rnAnne ve baba diyorki yeterler evimize gelmezlerdi. Neden İkinci günü temizliğe gelmisler, kim çağırdı yeteri ve kizlari yoksa ikinci tsörtü bulsunlar diyemi??rnİkinci tşort kızlarda olsa gidip çöpe atmazmi??
Sherlock 1 yıl önce
Ersin bariz şekilde rahmetli hakan ı bulduğunda babannesi için tam arkamda dedi ve bu durum için şüpheli dedi şimdi hem babannesi ve ersin farklı konuşuyor. Soru şu baba ekmek dağıtmaya gittiğinde 1700-1730 yaklaşık olarak ersinin fırında olduğuna dair başka kim şahit. Annemi şahit ???