Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Stüdyoyu arayan izleyici Seyfettin'e merak edilenleri sordu!

İsmini vermek istemeyen izleyici Gerçeğin Peşinde stüdyosunu arayıp, Elif ve Filiz'in babası Seyfettin'e merak edilen soruları sordu.

Video Tarihi: 20.09.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 4
üye profil
A.G 1 yıl önce
Hakanın ölümü cinayet,intihar,kaza..... hepsi olabilir.Ama kaza yada isteyerek birisi onun ölümüne sebebiyet verdi ise ,araştırılmaz da gizli kalırsa , hoşa gidermi? gitmemeli..O zaman ne akraba nede tanıdık kimse kırılıp,gücenmeyecek,hatta yardımcı olacak.Doğrusu budur.
Sherlock 1 yıl önce
Anne gulizar babanne neden ortalığı yakmiyor ben taniyamiyorum demesi en önemli soylem elle tutulur en önemli laf.rnGerçekten neden yakmiyor.rnAnne gulizar ve baba mehmet biraz da siz düşünün neden yakmiyor.
Sherlock 1 yıl önce
Aslında herseyi soylediler ekinci ailesini herkes tanıdı kim kimi korur.rnÖrneğin seyfettin e babanne destek olmamis ama Mehmet e kredi çekmiş. Yeteri ezmis kocada hapiste olduğu için ezilmiş.rnBunlar ne ifade eder babanne kimi korur bunu açıklar. rnBir an kızların veya yeterin yaptığını bildiğini dusunelim şimdiye kadar dünyayı dar etmisti.
Sherlock 1 yıl önce
Anadolu da bir terim var el delisi diye kardeşleri dinlemez başkalarını eli dinler anlamında. Bu davranış da zamanla kardeşler arasında bunalım yaratır. Babannede mehmet ı ve cocuklarini çok sevdigini anladik.rnApt da baba mehmet ve çocukları dışında kimseyi korumaz bu çok net.rnBunun anlamı rahmetli hakan ın olumune diğerleri neden olsaydı ortayi yikardi. 18 yıl çektirdiği yenge yeter mi koruyacak çok saçma degilmı?