Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Yeter'in iddiaları gerçek mi? Hakan kendine zarar veren oyunlar mı oynuyordu?

60 gün önce evinde ölü bulunan Hakan'ı son gören isim olan Yeter Hanım, yeğeni Hakan'ın kendisine zarar veren oyunlar oynadığını iddia etti.
Video Tarihi: 22.09.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 8
üye profil
A.G 1 yıl önce
ilk söylenenin şahidi yoksa,365 gün aynısını söylese, yine şahidi olmasa ne olur?Hollandada fark ediyorumu?
A.G 1 yıl önce
Ölümün nedenleri olur.sebepleri olur.Doğaı ölüm,intihar,cinayet,kaza,vs.....Bu olayların, ve kişilerin Doğusu ,batısı çok farklı olmaz.Olay zaten karışık,daha çok sulandırmaya gerek yok.
Sherlock 1 yıl önce
Sulandirmak çelişkileri gorememektir.rnBirilerinin ilk söyledikleri ile sonra söyledikleri arasindaki farkı görmemek komik değil trajik tır.rnORN hollanda da aile apt duydunmü veya kapı önünde hali yıkama varmı. rnKomik olmayın derken bile komik siniz.
Sherlock 1 yıl önce
İlk günlerde tüm alternatifler üzerinde düşünülür konuşulur. rnO intihar bu cinayet demiş bu bir şey ifade etmez. Ama aynı fikri savunmak ve bunun propagandasını yapmak sorunludur.rnÇok şeyler değişti yeni şeyler ortaya çıktı. rnSaffet soyleniyor; cocuklari bakkal çırağımı yetiştirdik.rnHemen mehmet kızıyor bak sen de şüphelisin haaa.rnAman Saffet sus.
Sherlock 1 yıl önce
Bir katil düşünün hiç delil bırakmamış ama nedense cinayet olduğu anlaşılacak şekilde bırakmış.rnNiye intihar süsü vermemiş te cinayet susu vermiş. rnYoksa kardesler ve aile zaten sorunlü hemen suçlanmaya uygun, kendisinin ölüme neden olduğunun anlasilmaması icin mi yaptı yapıyor. rn
Sherlock 1 yıl önce
Kim ölüme sebep oldu.rnDışardan birileri ama neden içeriye ısrarla yönlendiriliyor.rnBu olay batı normlarıyla değerlendirilmek çok büyük hata.rnAile apt kapı da açık olur gelinler birbirine küser. Gelinlerden biri dışlanır. VbrnDr un mantık hataları çok vahim.rnrn
Sherlock 1 yıl önce
Kapı bu sekilde açılmaz deniyör. rnBakkala gitmez deniyor.rnDeniyor da deniyor ama hepsi fos çıkıyor programı bir bütün olarak izlendigi zaman bu anlasilir.rnYeteri koruyor deniyor yeterin kizlarinin söyledikleri ni de söyleyen aynı kişi. Eeee bu ne
Sherlock 1 yıl önce
Dr batı tarzında eğitim almış.rnTürk yaşam tarzindan özellikle gariban insanların yaşam tarzından çok uzakta bu yüzden abuk sabuk yorum lar yapıyor. rnÜstelik önceki bölümlerde söylenenleri aklında tutamiyor.rnSaffet e sen de şüphelisin dedi bunu Saffet dışarıya da bakalım dedigi zaman.