Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Evde ayıyla yaşıyorlar!

Rusya'da Bir Ailenin Evcilleştirip Evlatları Gibi Baktığı Ayı Şoke Etti

Sizi sevimli ayı Stepan ve ailesiyle tanıştıracağız.

Bu garip ama kalplerinin sevgi dolu olduğu kesinlikle tartışmasız olan çiftimiz Stepan'ı evlat edindiklerinde ayıcık henüz 3 aylıkmış. Stepan ormanda avılar tarafından bulunmuş ve Bulunduğunda annesini kaybetmiş bir yavrucak olan Stepan'ın fiziki olarak durumu da çok kötüymüş.Ancak şans bu yavrucağın yüzüne gülmüş Ve bu harika çifti karşısına çıkartmış. Svetlana - Yuriy Panteleenko çiftinin Stepan'a göstermiş olduğu şefkat sayesinde kısa süre içerisinde de toparlanmayı başarmış.

Sevimli Stepan şu an 136 kilogram ağırlığında. Boyu ise yaklaşık olarak 2 metre 15 santimetre kadar.Stepan günde 25 kilo taze balık, yumurta ve sebze yiyor. Ancak Panteleenko çifti bu durumdan hiç de şikayetçi değil. Bugün tam 23 yaşında olan Stepan babasıya birlikte kitap okumaya bayılıyor. Evet şaşırtıcı ama bu ayı kitap okumayı seviyor.Tam bir futbol delisi olan Stepan'ın en keyif aldığı aktivite top oynamak.Ailesi de onunla futbol oynamaktan çok mutlu. Bu sayede hem Stepan'ın eğlendiğini hem de fazla kalorilerini yaktığını söylüyorlar.

Stepan akşamları kanepeye geçip annesinin ve babasının arasında onlara sokularak televizyon izliyor. Hatta bazen televizyon karşısında uyuya kaldığı bile oluyormuş. Stepan'ın bir diğer sevdiği şey ise pikniğe gitmek.Stepan ev işlerine de yardımcı oluyor. Özellikle bahçe sulama konusunda ailesine büyük yardımı dokunuyor.Svetlana'nın dediğine göre Stepan oldukça sosyal ve sevgi dolu bir ayı. Her daim ailesine sarılmaktan kendini geri alamıyor. İnsanları çok seviyor ve onların düşündüğü gibi hiç de agresif değil. Isırmak bir kenara dursun bugüne kadar onlara en ufak bir zarar vermemiş.

Video Tarihi: 30.05.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil