Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Jet Sosyete | 2. Sezon 8. Bölüm Kamera Arkası

Jet Sosyete'nin 2. sezon 8. bölümü geride kaldı. Ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşatan Jet Sosyete ekibi, bakın kamera arkasında neler yaşadı?

Jet Sosyete’nin 2. Sezon 8. bölümünde; Yaşar kendine internet üzerinden çok uygun fiyata elektronik alet almıştır. Kendisiyle gurur duymaktadır fakat paket geldiğinde içinden bir biblo çıkar. Yaşar, ailenin dalga konusu olurken, biblonun çok değerli bir koleksiyon parçası olduğu ortaya çıkar. Zahide dahil herkes biblonun peşine düşer.

Şennur aile dizilimi uzmanı oluyor
Şennur, evinde aile dizilimi yapmaya karar vermiştir. Kısa sürede bunu duyurmayı ve popüler hale getirmeyi başarır. Herkes aile dizilimine geliyordur. Kumsal’ın ailesi ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için Kumsal’ı da çağırır ama aynı seansa Yıldız’ın da gelmesi ile olaylar karışır.

Gizem yeni planlar peşinde
Jet Sosyete’de, fokus grup sonuçları yüzünden Gizem’i, ‘Zehir Zıkkım’ dizisinden çıkaracaklardır. Oynadığı bölümde öldüreceklerdir. Gizem bunu engelleyebilmek için çeşitli planlar yapar.

İlayda, Cengiz ve Yaşar’a bu sefer sağlıkları konusunda büyük bir baskı yapmaya başlar. İkisinin de yaş itibari ile kalp krizi geçirme riski olduğu bahanesiyle çeşitli tetkiklerden geçmelerini ister. Üzerlerindeki baskı sonucu ofiste panik atak geçirirler. Jet Sosyete’de İlayda, onları hastaneye götürmeye çalışırken başka sürprizlerle karşılaşır.

JET SOSYETE 2. SEZON 8. BÖLÜM TEK PART İZLE:

Video Tarihi: 07.12.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil