Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Alper Türedi'den lösemili çocuklar için anlamlı hareket

2002 yılında lösemi tedavisi görürüken kızını kaybeden oyuncu Alper Türedi yaşadığı bu acı olaydan sonra lösemi tedavisi gören çocuklar için 'Bir Dileğim Var' platformunu oluşturdu. Alper Türedi başlattığı 'Bir Dileğim Var' projesi ile kanser tedavisi gören hastaların dileklerini gerçekleştiriyor. Projeye ünlü isimlerden de destek geldi. 'Bir Dileğim Var' projesi kapsamında 19 Nisan'da düzenlenecek konserde ünlü isimler sahne alacak. Bu güne kadar 555 çocuğun dileğini gerçekleştirdiğini söyledi Türedi, proje ile ilgili tüm detayları Aramızda Kalmasın programında anlattı.

2002 yılında lösemi tedavisi görürüken kızını kaybeden oyuncu Alper Türedi yaşadığı bu acı olaydan sonra lösemi tedavisi gören çocuklar için 'Bir Dileğim Var' platformunu oluşturdu.

Alper Türedi başlattığı 'Bir Dileğim Var' projesi ile kanser tedavisi gören hastaların dileklerini gerçekleştiriyor.

Projeye ünlü isimlerden de destek geldi. 'Bir Dileğim Var' projesi kapsamında 19 Nisan'da düzenlenecek konserde ünlü isimler sahne alacak. 

Bu güne kadar 555 çocuğun dileğini gerçekleştirdiğini söyledi Türedi, proje ile ilgili tüm detayları Aramızda Kalmasın programında anlattı.

Video Tarihi: 23.03.2016
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil