Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Jet Sosyete 2. sezon 7. bölüm çekim hataları! Jet Sosyete tek part izle

Jet Sosyete'nin 2. sezon 7. bölümü dün akşam yayınlandı. Kahkahalara boğan Jet Sosyete'de çekimler sırasında da eğlenceli anlar yaşandı. İşte Jet Sosyete'nin 2. sezon 7. bölümden çekim hataları...

Jet Sosyete'nin dün akşam yayınlanan 7. bölümünün çekimlerinde yine komik anlar yaşandı. Ekrandakileri eğlendirirken kendileri de kahkahalara boğulan oyuncular, zaman zaman sahneyi bitirmekte zorlandı. Kahkahalar birbirine karışırken o anlar da kameraya yansıdı.

Jet Sosyete'nin 2. sezon 7. bölümünde;

Yaşar’ın şirket çalışanlarının tümünü dahil ederek kurduğu WhatsApp grubu şirket içinde popülerlik kazanmasını ve herkesle yakınlaşmasını sağlar. Yağmur gibi yağan mesajlardan sıkılan İlayda’nın gruptan çıkması ile olaylar büyür.

Aynı salonda dans dersi almaya başlayan Kumsal ile Yıldız bu sayede tanışırlar. Talip ise bu tanışıklıktan haberdar olmadan Kumsal’la flört etmeye çalışmaktadır.

Jet Sosyete'de Zahide’nin en sevdiği dizi İlayda’ların yalısında çekilecektir. Zahide ve Gizem’in set ziyareti Gizem’in diziden rol kapmasıyla sonuçlanır.  

Safiye, fokus grup araştırmalarında C kategori ev kadınlarını temsil etmek üzere iş bulmuştur. Gizem’in dizide rolüne devam edebilmesi onun fokus grup toplantısında söyleyeceklerine bağlıdır.

Alara’nın sağlıklı yaşam adına girdiği açlık diyeti sonucunda bayılması ile onu hastaneye götürmek zorunda kalan ve kendi yerine Şennur’u fokus grup toplantısına gönderen Gizem’in dizi hayatını tehlikeye girer. 

JET SOSYETE 7. BÖLÜMÜ TEK PART İZLE:

Video Tarihi: 22.11.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil