Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Jet Sosyete 9. bölüm bu akşam yayınlanıyor! Jet Sosyete’de bu hafta neler olacak?

Jet Sosyete yeni bölümüyle ekran başındakilere yine eğlenceli anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Jet Sosyete’nin 9. bölümünde Özpamuk ailesinde dizi gerginliği var. Gizem’e gelen çiçek ve not Cengiz’i çıldırtacak. Bakalım Jet Sosyete’de bu hafta neler olacak?

Jet Sosyete 2. sezon 9. bölümü bu akşam ekrana gelecek. Jet Sosyete’nin 9. bölümünde; Gizem'in Zehir Zıkkım dizisindeki rol arkadaşı Mehmet diziden kovulmamak için artık Gizem’e iyi davranmaya ve aralarını düzeltmeye karar verir. Cengiz her şeyi yanlış anlar ve kıskançlık krizleri geçirir. 

Depoda Ozan’dan kalan temizlik robotunun bulunmasıyla Safiye’nin hayatı değişir. Artık bel ağrılarından kurtulmuştur. Zahide yüzünden robotun bozulması Yüksel ile Özpamuk ailelerinin arasında gerginliğe neden olur.

Gündüz, kısa yoldan para kazanma çabalarına Alara ve Ozan’ı da dahil eder. Emlakçılarla anlaşan Gündüz, Alara ve Ozan’ı sahte alıcı olarak pazarlığa sokup alıcıları yanıltmaktadır. Fakat işler istediği gibi yürümez.

Jet Sosyete’de Melike, internette arkadaş bulma sitelerinden kendine flört aramaktadır. Bunu öğrenen Ozan, Melike’ye tekrar yaklaşabilmek için aynı internet sitesine üye olur. Ama hiçbir şey umduğu gibi sonuçlanmaz.

Kumsal ve Şennur’un arası, Kumsal’ın Yıldız’ın gözünün hala dışarda olduğunu öğrenmesiyle tekrar düzelir.

Jet Sosyete yeni bölümüyle yarın akşam 20:00’de TV8’de!

JET SOSYETE 9. BÖLÜM 1. FRAGMAN İZLE:

JET SOSYETE 9. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE:

JET SOSYETE 8. BÖLÜM TEK PART İZLE:

Video Tarihi: 12.12.2018
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil