Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye 19. Bölüm fragmanı yayınlandı! Yarışmacıdan jüriye büyük şok

O Ses Türkiye 19. Bölümüyle yarın akşam 20:00’de TV8 ekranlarında olacak. Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın jüri koltuğunda O Ses Türkiye’de bu hafta jüri üyelerini şok eden bir olay yaşanıyor.

TV8'in sevilen yarışma programı O Ses Türkiye'de heyecan dur durak bilmiyor. Her hafta birbirinden yetenekli yarışmacıları ağırlayan ses yarışması programı, seyircilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan'ın jüri koltuklarında oturduğu O Ses Türkiye, cumartesi ve pazar günleri 20:00'de TV8 ekranlarında seyirciyle buluşuyor.

Birbirinden başarılı yarışmacıların performanslarını sergileyeceği O Ses Türkiye’de jüri yine yarışmacıları takımlarına katmak için birbirleriyle mücadele edecek.

O Ses Türkiye 19. bölümde ekrana gelecek bir yarışmacı 7 yıl önce yaşadığı olayı anlatıyor; “Bundan 7 yıl önce değerli jüri üyelerimizden bir tanesinin bir programı vardı. Dediler ki; “Program bittikten sonra sizinle görüşeceğiz.” ve bir daha aramadılar.”

Yarışmacının bu sözleri üzerine jüri üyeleri panikliyor ve devreye Acun Ilıcalı giriyor. Bakalım bu olayda bahsi geçen jüri üyesi kim çıkacak?

Video Tarihi: 07.12.2018
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil