Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sinan Akçıl için ilginç benzetme!

Sinan Akçıl, katıldığı bir programda eski kız arkadaşının kendisi için ‘Dışın Ricky Martin, için Kadir İnanır’ dediğini itiraf etti.

Maço bir kişiliğe sahip olduğunu ve kız arkadaşlarının giyimininden, eve giriş saatine kadar bir çok şeye karıştığını vurgulayan Sinan Akçıl, “10 yıl önce bir kız arkadaşım, ‘Senin dışın Ricky Martin, için Kadir İnanır’ diyordu. Ben maço bir insanım. Kız arkadaşımın giyimine ya da eve girdiği saatlere karışabilirim” dedi. Sanatçı olanların kendi özgürlüğünü sattığını dile getiren ünlü şarkıcı, “Sanatçı oluyorsan kendi özgürlüğünü satmış oluyorsun. Bunu kabul edeceksin. Magazinciler işini yapıyor” ifadelerini kullandı.

"Sağ ayakla evden çıkmalıyım"
Takıntıları olduğunu evden ve sahneye çıkarken sağ ayakla çıkmasını gerektiğini söyleyen Akçıl, Takıntılarım var. Evden ve konsere çıkarken sağ ayakla çıkmam lazım. Bir konsere sol ayağımla çıktım diye geri dönüp tekrar sağ ayağımla çıktım. Evden de öyle çıkmam lazım günüm iyi geçmez yoksa” şeklinde konuştu.

"Kasam olabilirdim"
Sanatçı olmasaydı Reklamcı veya kasap olabileceğini belirten Sinan Akçıl, “Sanatçı olmasaydım reklamcı veya kasap olurdum. Özellikle kasapları izlemeyi çok severdim. Annem reklam yönetmeniydi, 5 yaşımda çok reklamlarda oynadım” dedi. Türkiye'de kendisi gibi piyano çalan şarkıcı olmadığını söyleyen Sinan Akçıl “ Türkiye'de benim gibi piyano çalabilen bir şarkıcı daha yoktur. Hedefim kendi şarkılarımı söz olmadan piyano ile çalarak albüm yapmak” şeklinde konuştu.

"Tesadüfen yaşıyorum"
İş haricinde çok umursamaz ve rahat birisi olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, “Annem bana tesadüfen yaşıyorsun diyor. En rahat, en dağınık ve vurdumduymaz insanlardan birisiyim. Bu durumu işime kesinlikle yansıtmıyorum” ifadfelerini kullandı.

"Beyaz gibi olmayacağım"
Evleneceği kadını bulana kadar el ele insanların içine pek çıkmak istemediğini ve Türk bir kadından çocuk yapmak istediğini belirten Akçıl, Evleneceğim kadınla birlikte olana kadar el ele gezmeyi, insanların içine çıkmayı pek düşünmüyorum. Çocuk konusunda da ben Beyazıt Öztürk olamam. İllaki çocuk yapacağım. Çocuk yaparsam da bir Türk kadından olacak” dedi.

"Bakan olmak istiyorum"
İleride siyasete atılacağını, milletvekili hatta bakan olmak istediğini dile getiren şarkıcı, İleride siyasete atılmak milletvekili olmak istiyorum. Sürekli siyasi programlar izleyerek uyuyorum. Gençliğin sorunlarıyla ilgilenen bir bakanlık kurulmasını çok istiyorum” dedi.

Video Tarihi: 16.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil