Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ahmet Dursun'u şaşırtan isim! "Ne zaman birine patlayacak..."

Survivor Panorama programına konuk olan Ahmet Dursun, İlhan Mansız ve Serhat Akın hakkında açıklamalarda bulundu.

Video Tarihi: 21.04.2017
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 5
üye profil
ali 2 yıl önce
Anılın ruh halin anlamadığınız için şov yapıyor diye düşünüyorsunuz, ancak Anıl farklı bir iç dünyalı insan. İnce ruhlu, tam bir gerçek survıvor, oyun performansı da iyi.. Balina üstüne atlamak istemesi çok normal hiç saçma gelmiyor. Futbolcu, kürekçi, 'doğal' insanlardan başka yarışmacıları da konuşsaydınız
gülnur 2 yıl önce
serhat burda saldırgan bir pozisyonda sürekli insaların üzerinde baskı kuruyor neden bunları yapıyorsun sen, senın burdakı dıger ınsanlardan bır farkın yok neden takımın lideri gibi davranmaya yada ınsaları kendı zemını cekmeye çalısıyorsun ve orda ezıyorsunuz, burda sureklı ınsanların moralını bozuyorsun ve ınsaları kırıyorsun buda onların bu adadakı yarısmalardan once moral ve motive kaybına sebep oluyorsun , burası dana göre degıl serhat,ilhan mansız.
ali tanrıverdi 2 yıl önce
Serhat ve ilhan çok zayıf insanlar burada bir bayan yarışmacılara karşı bıraz daha dikkatlı olmalı buraya gelirken sınırlerini yada ailelerini geride bırakacaklarını biliyorlardı bunları bılerek ısteyerek geldıler buraya bunları bahane ederek ınsaların uzerıne oynamasınlar şahika yaptıkları çok yanlışdı sadece şahıka degıl bu dörtlü kendileri dışındaki insanlara daha dikkatli ve saygılı davranmalı.
a.d 2 yıl önce
bayan manan yok survivor orası. işe gelince eşitlik işe gelince bayan yok öyle şey.
AYÇA 2 yıl önce
Aynı şeyi Adem Pınar'a zehirli sarmaşık uğursuz böcek hatta hırsız derkende elestirebiliyorsaniz bu daha adaletli bir yorum olur. Adem ne derse mubah diğerleri deyince günah nedense... Kaldı ki İlhan Mansız bu kadar ağır hiç bir bayana konusmamistir.