Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Elenmelerinde İlhan Mansız mı etkili oldu? Canlı yayında anlattılar...

Survivor Panorama'ya konuk olan Pınar Saka ve Berna Öztürk'ün elenmelerinde İlhan Mansız ile yaşadıkları tartışma etkili oldu mu? Canlı yayında anlattılar...

Video Tarihi: 04.05.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 3
üye profil
Songül yavaş ekici 2 yıl önce
Pınar hanım hiç samimi değilsin süslü kelimelerde seni bizlere sevdirmiyor Adada da sevememiştik bu benim hislerim kusura bakma ama gerçek bu. Senin hakkında okadar konuştuki şemaların gurubu sen onları görme habire ademe Sabriye yi kötüle ne yapsandan ilgi odağı olamıyorsunuz Pınar hanım Sabriye herhalini. yansıttığı için insanlar destekliyor inşallah Kıbrıs'a gidicek Adem ile birlikte desteğimiz sonsuz.
Paşa döne 2 yıl önce
İlhan Mansız ın işi gücü yoktu da Berna'yı elemek için uğraşacak. Geçen geldiğinde Şahika herkesi dolaştı kulis yaptı demişti. Pınar Şahika yazsaydı, potaya şahikayla çıkıyordu Berna. Yazsaymış o da. Yazmış kendisini 7 kişi. Sanki tek Mansız var!
Forever Swordsman 2 yıl önce
Bırakın hadi şimdi yaranmaya çalıştınız dörtlüye yapamadınız aralarına almadılar sizi nasıl sizin sabriye ile ademe yaptığınız gibi sonra çıkıncada arkalarından sallayın özellikle Pınar semayı potadan kurtarma amacın bile dörtlüye yaranmak içindi uyanık gibi takılma çok bildiğini sanan bayan yemiyoruz.