Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sema ve Şahika'nın arasındaki buzlar eriyecek mi?

Survivor Panorama yorumcuları Ünlüler takımında aralarında problem olan Sema ve Şahika'nın buzları eritip eritemeyeceğini konuştu.

Video Tarihi: 20.04.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 6
üye profil
asiye göral 2 yıl önce
neden sürekli dedıkodu yapıyolar dger ınsaları kotuyuluorlar ben bunu yakıştıramıyorum sema bu adada kaldıgı surece şahıkanın uzerıne gelmeye devam edecek tabi dıger arkdaslarıda şahıkanın ustune gelıcek ve karalama yapıcaklar .
elif canturk 2 yıl önce
şahıkanın aldıgı ödülleri oyunları sema alamıyor ,atışı çok zayıf sürekli bernaya karşı oyun alıyor oysaki sabrıye burda karşısına performans olarak yüksek sevıyedekı ınları alıyor ve bunlara ragmen kazandıgı bırçok oyun var ,sema burada nerde peki söylerısınız.
zeynep 2 yıl önce
körü körüne destek mi? sabriye için konuşamam ama şahika yeterince elinden geleni yapıyor. bunu görmemek için kör olmak lazım
tuncay demir 2 yıl önce
agzına saglık elif onu anlayacak kapastede ınsan sayısı az maalesef köru körune destek okadar
Elif LaRosa 2 yıl önce
Surekli elestirilen dortlunun sahsi olarak kimseyle sorunu yok. Onlar sadece Sabriye ve Sahika tarafindan yeterince mucadele edilmediginden oyun kaybedilmesini kabullenemiyorlar. Ve cok da haklilar.
türkan 2 yıl önce
pınar neden gitti o zaman yazık olmadı mı kendi içlerinden oy potansiyeline güvendikleri birini yazsalardı o zaman tıpkı Turabi ile Himi cemin yaptığı gibi ama o yürek maalesef fantastik 4 lüde yok hiç de olmayacak