Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor Panorama 147. bölüm (18/06/2017)

Survivor 2017'de Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının oyun performansları, ada yaşamları birbirinden özel konuklarla ele alınıyor.
Video Tarihi: 18.06.2017
Facebok'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 13
üye profil
Elif 11 ay önce
Ogeday'ın kafası rahat, fatura falan yok dediler ama Volkan açıkladı, faturaları Ogeday ödüyormuş, annesinin masraflarını ödüyormuş. Hayatını bilmeden bununla ilgili yorum yapıyorlar, yapmamalılar.
gül 11 ay önce
vay be ne adem miş be, sabriyenin elenmesinde acı çekmiş de hangi acı be adam bir damla göz yaşı dökmedi, bu saatten sonra sabriye olsada olmasada fark etmez bu saatten sonra.
Azerbaycan-Orxan 11 ay önce
Sonuna kadar Ademin yanındayız!!! Çünki bir tek Adem yüzünü, yüreyini, kururunu deyişmeden bugünüdek oldugu gibi geldi. Ogedayin hakkina giremem o da iyi yarışmacı, ancak bizim gönlümüz Ademden yana. Kimse Ademe de kötüdür diyemez. Çünki oyunlardan her şey zaten belli!!!
murat demirci 11 ay önce
yavaştan gelin şampion Adem kılıcı olacak ve survıvor 2017 yarışmasına imzasını atacaktır onu çok çok çok seviyoruz ve hayırlısı neyse olsun adem için keşke herkes isterdim adem fanı olarak onun kalbinin güzelliğini görsün olsun sevenleri ona yeter şampion adem kılıççı
SURVIVOR MANSIZ !! 11 ay önce
Semih Saygini,Durusunu Seviyoruz ! iLhan Mansizi senin Durusuna Saygina cok benzinyor ,rninsahllah iLhan veya sema Sampiyon olur Almanyadan Ailece Tam Desdek !!
Unknow 11 ay önce
Pes ya orda örnek olacak insanlar bile alindan öpmeyi sorguluyor. En masum öpme şekli bence. Bir bana bile kızını gelin ederken vs alnından öper yasa ağabeyi kızkardeşini. ayrica sürekli vurguluyor diyorsunuz. Ama vurgulamadilar dediğiniz Furkani zamanında sürekli Abim ablam Annem dediği için elestirdiniz. Kendinizle celismeyin
lckn nkcl 11 ay önce
Gerçekleri görebilen herkes için tek bir şampiyon var , Ogeday...rakiplerini kerelerce teke tek olmak üzere yendi, sakatlanıp günlerce arazi olmadan.....Neyse şahsi görüşüm.
Berat-Sai 11 ay önce
hafta sonu panorama cok iyi
kum 11 ay önce
oggeeeeeee
çArşı 11 ay önce
Sonuna kadar ilhann mansızz1!!!
Serkayciyimmmmmm 11 ay önce
Serkauyu sen ne cektin bu semih ten ezgi atakann sayesinde birlesme gördü yoksaaa ilk gün gidwrdi
Ramazan ibraim 11 ay önce
Semih seni oraya kim koyudu
Fıtı Zivziv 11 ay önce
Semih'in kelime haznesi 5-10 kelimeden oluştuğu için her kelime arasında 10 saniye bekliyor.